Spacer z behawiorystką

Na bieżąco analizujemy komunikację psa i szukamy rozwiązań które pomogą mu poczuć się lepiej i bezpieczniej w danej przestrzeni i sytuacji spacerowej.

CO DAJE SPACER Z BEHAWIORYSTKĄ?

Zrozumienie psiej komunikacji jest fundamentem dobrej relacji opiekuna z psem. Celem spaceru jest obserwacja psa i analiza tego jak pies komunikuje się z opiekunem oraz otaczającym psa światem (innymi psami, ludźmi itp.), jak się czuje w danych sytuacjach i przestrzeniach. W trakcie spaceru dzielę się wszystkimi moimi obserwacjami i wnioskami oraz na bieżąco wskazuję co Twój pies w danej chwili „mówi”, dzięki czemu uczysz się odczytywać sygnały które wysyła Ci Twój pies. Ponadto, w trakcie spaceru, w trudniejszych dla psa sytuacjach szukam wszelkich możliwych rozwiązań, by mógł on poczuć się bezpieczniej i lepiej.

DODATKOWE INFORMACJE

W miejscu w którym chciałabyś / chciałbyś lepiej rozumieć jak komunikuję się Twój pies i w jaki sposób możesz go wesprzeć w danych przestrzeniach i sytuacjach spacerowych.

Jest możliwość umówić się na spacer który trwa 1h, bądź 1.5h.

W miarę możliwości proszę by pies był w szelkach guard do których podpięta jest co najmniej 5 metrowa smycz / linka. Warto zaopatrzyć się też w smaczki dla psa oraz jego ulubioną zabawkę (może być to szarpak, piłka itp.). W okresie letnim warto też mieć przy sobie wodę dla psa.

Umów się na spacer wybierając dogodny dla Ciebie termin: